Personal Care
HERBALIFE KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

Yemek yiyerek aldığımız besinleri düşünmek için o kadar çok zaman harcıyoruz ki vücudumuzun dışında olan biteni düşünmeye fırsat kalmıyor. Cildinizin ve saçlarınızın da bir parça ilgiye ihtiyaç duyduğunu unutmayın. Herbalife’ın Kişisel Bakım Ürünleri, günlük cilt temizleyicilerden nemlendiricilere, kolajen desteği içeren ürünlerden ekstra parlaklık sağlayan şampuanlara kadar bedeninizi güzelleştirebilmek adına ihtiyaç duyduğunuz ürünleri içermektedir.


NouriFusion® Serisi
Nourifusion Range

NouriFusion® Serisi: Günlük cilt bakımına yönelik 12 ürünü ile NouriFusion®, iki tip cilt için geliştirilmiştir: Normalden kuruya dönük ve normalden yağlıya dönük ciltler.

Herbal Aloe Bakım Serisi
Herbal Aloe Range

Herbal Aloe Bakım Serisi: Saçlarınızı güçlendiren, cildinizi nemlendiren, ferahlatıcı kokusuyla doğadan ilham alan yeni Herbal Aloe Bakım Ürünleri Serisi. Tepeden tırnağa ışıldayın.

Skin Activator® Serisi
Skin Activator Range

Herbalife Skin Activator: Herbalife’ın Skin Activator ürünleri, daha genç bir cilde sahip olabilmeniz için kırışıklıklara karşı savaşınızda size yardım eder.

Radiant C® Serisi
Radiant C

Herbalife Radiant C Serisi: Donuk ve yorgun görünümlü bir cildiniz mi var? Herbalife’ın Radiant C cilt bakım serisi, ışıltınızı geri kazanmanıza yardım eder!

Vücut Bakım Serisi
Body Contouring

Herbalife Vücut Bakım Ürünleri: Parlak ve güzel görünümlü bir vücut için Herbalife’ın iki aşamalı vücut bakım programı sayesinde pürüzsüz görünümlü bir cilde sahip olun.

Parfüm Serisi
Fragrances

Herbalife Parfümleri: Çağdaş veya klasik, Herbalife’ın erkeklere ve kadınlara yönelik özgün kokuları ile mükemmel kokunuzu keşfedin.

*Cildiniz allerjik ise kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Click to verify BBB accreditation and to see a BBB report.
Herbalife, Doğrudan Satış Derneği'nin bir üyesidir.


tr-TR | 23.04.2014 08:36:41 | USCOSPRODIIS11